Kur nakšņot?

Esi piedzīvojumu meklētājs, kas labprāt nakšņo brīvā dabā vai vienkāršā kempinga mājiņā – laivotājs, velobraucējs vai garu pārgājienu cienītājs? Izvēlies sev tīkamākās telts vietas vai kempingu Saldus novadā un mosties ar putnu dziesmām!

Kempings skaistā vietā, ar skatu uz Saldus ezeru. Duša, tualete, virtuve. Kemperiem pieejams elektrības pieslēgums, ūdens padeve un iespēja pieslēgties kanalizācijai. Suņiem draudzīgs kempings. Saldus 2 km attālumā.

Vieta vasaras nometnēm un citiem pasākumiem, bērnu un jauniešu nakšņošanai, klases vai interešu grupas izbraukumiem. Prom no lielceļiem, Cieceres ezers atrodas 5-7 min gājienā no nometnes teritorijas. Plaša teritorija ar sporta laukumu, pļavām, ielejām, mežiem. Teritorijā ietilpst: lielā māja ar 60-70 cilvēku ietilpību un ēdamzāle, radošā māja ar 30 cilvēku ietilpību dažādām grupu darba aktivitātēm, nakts mājiņas ar 66 gultas vietām, mazgāšanās māja (sadalīta divās daļās – zēniem un meitenēm), dabas amfiteātris – ieleja ar nelielu skatuvi, aprīkota virtuve, sporta laukumi un ugunskura vieta (malka un piederumi cepšanai).
Nometnes vietai ir visi nepieciešamie saskaņojumi ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, kā arī Veselības inspekciju.

3 “Lux Cavnas” teltis īpaši ērtas atpūtas cienītājiem un 3 divvietīgas kempinga mājiņas.

“Ievas” piedāvā atpūtniekiem izbaudīt savas apkaimes lielo bagātību – upes. Tiek piedāvāti vairāki laivošanas maršruti pa Ventas upi, sākot no mazākām upītēm, vai uzsākt ceļojumu jau Lietuvā. Laivu nomu un to transportēšanu var izmantot arī pa citām Latvijas upēm. Piedāvājumā piknika vietas un ēdināšana tūristu grupām, kā arī pirts un baļļa, ko var izmantot cauru gadu. Pieejams Wi – Fi.

Atpūtas vieta “Plostnieki” ir skaista, mierīga un ainaviska vieta, kur atpūsties vai svinēt svētkus sakoptā lauku vidē. Nakšņotājiem pieejams divvietīgs namiņš ar iespēju ievietot gultu arī trešajai personai, divvietīga paviljona tipa telts ar ērtām gultasvietām, kā arī plaša teritorija savu telšu izvietošanai. Teritorijā pieejamas ugunskura vietas, āra duša, izlietne un labierīcības, vairāki dīķi, kas piemēroti gan peldēšanai, gan  makšķerēšanai. Vieta pasākumu rīkošanai.

Lauku māja “Spārni” piedāvā telts vietas individuāliem ceļotājiem un nelielām ceļotāju grupām.

“Priedaiši” piedāvā telts vietas dažu kilometru attālumā no Saldus – pie Cieceres ezera.

Brīvdienu māja “Kraujas”, kas atrodas pavisam netālu no Ventas krasta, piedāvā naktsmītni, atpūtas un ugunskura vietu, pirti, lapeni, baseinu un telšu vietas.

Atpūtas bāze “Krustkalni” atrodas Sātiņu ūdenskrātuves malā, 4.5 km attālumā no Kurzemes sirds – Saldus pilsētas. Šeit iespējams atpūsties gan jestru ballīšu cienītājiem, gan romantisku pikniku un makšķerēšanas prieku piekritējiem. Piedāvājumā arī pirts un iespēja pārnakšņot.

Kempings “Osīši”

"Osīši", Cieceres pagasts, Saldus novads

56.676312, 22.516502

“Sava Daba” mācību centrs

"Kalsoni", Cieceres pagasts, Saldus novads

56.631093, 22.573977

Ievas

"Ievas", Kalni, Nīgrandes pagasts, Saldus novads

56.46266, 22.11531

Plostnieki

"Plostnieki", Kursīšu pagasts, Saldus novads

56.53532, 22.41886

Spārni

"Spārni", Vadakstes pagasts, Saldus novads

56.37356, 22.80303

Priedaiši

"Priedaiši", Novadnieku pagasts, Saldus novads

56.61653, 22.55705

Kraujas

"Kraujas", Nīgrandes pagasts, Saldus novads

56.481579, 22.097821

Krustkalni

Krustkalni", Novadnieku pagasts, Saldus novads

56.64221, 22.42285

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: