Kur nakšņot?

Vieta svētkiem un svinīgiem notikumiem vai miera osta klusai atpūtai – Saldus novada viesu nami aicina ciemos!

Piedāvā naktsmītni kopīgās guļamtelpās vai privātā apartamentā ar pilnībā aprīkotu virtuvi, vannas istabu un balkonu, no kura paveras burvīgs skats uz Pakuļu ūdenskrātuvi. Pieejama lielā zāle (līdz 50 viesiem, bāra un virtuves zona), tvaika pirts un pirts atpūtas telpa (līdz 15 viesiem), āra burbuļvanna. Plaša zaļā teritorija, iespējams iznomāt laivas, katamarānus vai SUP dēļus.

Naktsmītne “Divas istabas” piedāvā nakšņošanu 20. gs. sākumā celtā un skaisti restaurētā mājā. Saimniece apdzīvo ēkas otro stāvu, bet viesiem paredzētais numuriņš – istaba ar privātu vannas istabu – iekārtots pirmajā stāvā. Eleganti un gaumīgi iekārtotajā istabā atrodas divvietīgā gulta, bet iespējams izvietot arī papildus guļvietu bērnam. No istabas paveras skats uz ēkas pagalmā skaisti iekopto, bioloģisko dārzu. Pagalma pusē ir plaša terase, kurā atpūsties aicināti arī naktsmītnes viesi.

Piemērota vieta kopā būšanai, mazu un lielu svētku svinēšanai, aktīvai atpūtai ziemā un vasarā romantiskā mežu ielokā. Varat izvēlēties vienu, divas vai visas trīs jauki iekārtotās ēkas saviem iecerētajiem svētkiem. Īpaši izdevīgs piedāvājums numuriņu īrei uz vairākām naktīm.

Piedāvā naktsmītni atsevišķā mājā (guļvietas līdz 15 pers.) vai divos 2-vietīgos brīvdienu dzīvokļos. Viesu rīcība ir trīs dažādas viesību zāles, labiekārtota virtuve, pirts, bērnu rotaļu un sporta laukumi, bērzu birzītē ierīkota piknika vieta.

Piedāvā nakšņošanu kādā no saulainajiem numuriņiem (kopējais gultasvietu skaits – 22) un ēdināšanu turpat esošajā kafejnīcā. Pieejamas vairākas banketu zāles svinībām un dažādiem pasākumiem. Apmeklētāju rīcībā ir bērnu laukums, vasaras terase, bērnu istaba. 

Plašais un tajā pašā laikā ļoti mājīgais atpūtas komplekss “Juku dzirnavas” atrodas gleznainākajā Latvijas nostūrī tīra mežezera krastā. Šī brīnišķīgā vieta ietver sevī iespēju izbaudīt gandrīz neskartās dabas skaistumu un komfortablu atpūtu vienlaicīgi.

Viesu nams atrodas pašā Cieceres ezera krastā, 6 km no Brocēnu pilsētas centra. Ziemas sezonā piedāvājumā ir 10 labiekārtotas istabas viesu mājā, bet vasaras sezonā ir pieejamas dažādas vasaras mājiņas no 5 līdz pat 20 personām, vasaras terase, telts vietas. Visu gadu ir pieejama pirts māja, ar nelielu banketu zāli un septiņām gultasvietām otrajā stāvā. Viesu mājā ir saulaina banketu zāle saviesīgiem pasākumiem vai semināriem ar skatu uz Cieceres ezeru. Vasaras sezonā viesi var baudīt dažādas aktivitātes, kā piemēram, atpūtu pie ezera, izbraucienu ar airu laivām, makšķerēšanu, izbraucienus ar motorlaivu, vizināšanos ar pūsli aiz motorlaivas, ūdens slēpošanu. Viesu nama teritorija ir piemērota arī sporta spēļu, saviesīgo pasākumu un kāzu rīkošanai.

Viesu nams piedāvā naktsmītni, pirti, telts vietas un makšķerēšanu dīķos. Skaista vieta dažādiem dzīves svētkiem.

Adleri

"Adleri", Zirņu pagasts, Saldus novads

56.67545, 22.34118

Divas istabas

Skrundas iela 23, Saldus

56.660625, 22.486355

Kaplūžmuiža

"Kaplūži", Novadnieku pagasts, Saldus novads

56.60799, 22.42365

Sidrabi

"Sidrabi", Saldus pagasts, Saldus novads

56.70181, 22.46704

Saules rats

Dīķa iela 1, Druva, Saldus pagasts, Saldus novads

56.69488, 22.44456

Juku dzirnavas

"Juku dzirnavas", Šķēdes pagasts, Saldus novads

56.8639, 22.49631

Radi

"Radi", Cieceres pagasts, Saldus novads

56.641898, 22.565604

Kloni

"Kloni", Gaiķu pagasts, Saldus novads

56.779673, 22.542681

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: