Ko skatīt?

Vieta svētkiem un svinīgiem notikumiem vai miera osta klusai atpūtai – Saldus novada viesu nami aicina ciemos!

Plašais un tanī pašā laikā ļoti mājīgais atpūtas komplekss“Juku dzirnavas” atrodas gleznainākajā Latvijas nostūrī tīra mežezera krastā. Šī brīnišķīgā vieta ietver sevī iespēju izbaudīt gandrīz neskartās dabas skaistumu un komfortablu atpūtu vienlaicīgi. Ne jau velti pēdējos gados lauku tūrisms tapis īpaši populārs, un komplekss “Juku dzirnavas” pēc visiem standartiem iekļaujas tā “zelta fondā”.

Piedāvā naktsmītni atsevišķā mājā (guļvietas līdz 15 pers.) vai divos 2-vietīgos brīvdienu dzīvokļos. Viesu rīcība ir trīs dažādas viesību zāles, labiekārtota virtuve, pirts, bērnu rotaļu un sporta laukumi, bērzu birzītē ierīkota piknika vieta.

Muiža „Kaplūži” – piemērota vieta kopā būšanai, mazu un lielu svētku svinēšanai, aktīvai atpūtai ziemā un vasarā romantiskā mežu ielokā. Varat izvēlēties vienu, divas vai visas trīs jauki iekārtotās ēkas saviem iecerētajiem svētkiem. Īpaši izdevīgs piedāvājums numuriņu īrei uz vairākām naktīm.

Piedāvā naktsmītni kopīgās guļamtelpās vai privātā apartamentā ar pilnībā aprīkotu virtuvi, vannas istabu un balkonu, no kura paveras burvīgs skats uz Pakuļu ūdenskrātuvi. Pieejama lielā zāle (līdz 50 viesiem, bāra un virtuves zona), tvaika pirts un pirts atpūtas telpa (līdz 15 viesiem), āra burbuļvanna. Plaša zaļā teritorija, iespējams iznomāt laivas, katamarānus vai SUP dēļus.

Piedāvā nakšņošanu kādā no saulainajiem numuriņiem (kopējais gultasvietu skaits – 12) un ēdināšanu turpat esošajā kafejnīcā. Pieejamas vairākas banketu zāles svinībām un dažādiem pasākumiem. Apmeklētāju rīcībā ir bērnu laukums, vasaras terase, bērnu istaba. 

Juku dzirnavas

"Juku dzirnavas", Šķēdes pagasts, Saldus novads

56.8639, 22.49631

Sidrabi

"Sidrabi", Saldus pagasts, Saldus novads

56.70181, 22.46704

Kaplūžmuiža

"Kaplūži", Novadnieku pagasts, Saldus novads

56.60799, 22.42365

Adleri

"Adleri", Zirņu pagasts, Saldus novads

56.67545, 22.34118

Saules rats

Dīķa iela 1, Druva, Saldus pagasts, Saldus novads

56.69488, 22.44456

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m