Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt:

Ko skatīt?

Interesē atpūta un nakšņošana ģimenes lokā vai nelielā draugu kompānijā – ieskaties Saldus novada brīvdienu māju piedāvājumā!

Brīvdienu māja “Kraujas”, kas atrodas pavisam netālu no Ventas krasta, piedāvā naktsmītni, atpūtas un ugunskura vietu, pirti, lapeni, baseinu un telšu vietas.

“Bieriņi” piedāvā nakšņošanu simtgadīgā kleķa būvē (10 vietas), pieejama arī neliela pirts. Ir apskatāma iespaidīga medību trofeju kolekcija.

Piedāvā naktsmītni kopīgās guļamtelpās vai privātā apartamentā ar pilnībā aprīkotu virtuvi, vannas istabu un balkonu, no kura paveras burvīgs skats uz Pakuļu ūdenskrātuvi. Pieejama lielā zāle (līdz 50 viesiem, bāra un virtuves zona), tvaika pirts un pirts atpūtas telpa (līdz 15 viesiem), āra burbuļvanna. Plaša zaļā teritorija, iespējams iznomāt laivas, katamarānus vai SUP dēļus.

Guļbaļķu brīvdienu māja pie Pakuļu ūdenskrātuves, 18 gultas vietas 7 istabiņās, plaša āra teritorija, peldvieta un pirts.

Kraujas

"Kraujas", Nīgrandes pagasts, Saldus novads

56.481579, 22.097821

Bieriņi

"Bieriņi", Nīgrandes pagasts, Saldus novads

56.44301, 22.10051

Adleri

"Adleri", Zirņu pagasts, Saldus novads

56.67545, 22.34118

Brekši

"Brekši", Zirņu pagasts, Saldus novads

56.68407, 22.32975

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m