Ko darīt?

Aicinām iepazīt Saldus novadu pārvietojoties arī ar velosipēdu – ja divritenis palicis mājās vai nav pieejams, iznomā to kādā no nomas vietām Saldus novadā!

Iepazīsti Saldus novadu, ceļojot ar velosipēdu:

  • Velomaršruts “Atklāj un iepazīsti Saldus pilsētu” – izzini Saldus pilsētu, braucot ar velosipēdu. Maršruts vedīs pa Saldus skaistākajām un ievērojamākajām vietā. Maršruts pieejams: VELOMARŠRUTS SALDUS vai skaties to “Google Maps” https://ej.uz/saldus_velomaršruts.

 

 

  • “Saldus – Druva” – maršruts aizvedīs līdz ievērojamā gleznotāja Jaņa Rozentāla dzimtajām mājām “Bebri”, pa ceļam ļaujot iepazīt Druvas ielas un nobaudīt gardo “Druvas saldējumu”. Maršruts pieejams šeit: VELOMARŠRUTS SALDUS – DRUVA  un Google Maps – https://ej.uz/atklaj_Druvu.

 

 

  • Kurzemes Eirovelo Saldus novada maršruti – maršuti pieredzējušākiem velobraucējiem, kas gatavi doties braucienā visas dienas garumā pa dažādas nozīmes un seguma autoceļiem. Divi marķēti velomaršruti Saldus un kaimiņu novadu iepazīšanai – viens no tiem ved pa pierobežas – Jaunauces, Vadakstes un Rubas pagastiem un Dobeles novada Auces pusi, otrs ļaus izzināt Saldus, Lutriņu un Jaunlutriņu pagastus un Vārmes pagastu Kuldīgas novadā.

Velonoma Saldus Tūrisma informācijas centrā

Pirmdiena-piektdiena: 8.00-17.00, sestdiena: 10.00-14.00

Parastais velosipēds - 3.00 EUR/h, katra nākamā stunda - 1.50 EUR/h, diena - 7.00 EUR; Elektrovelosipēds - 4.00 EUR/h, katra nākamā stunda - 3.00 EUR/h, diena - 15.00 EUR

Saldus Tūrisma informācijas centrā nomai pieejami 4 pilsētas velosipēdi un 2 elektrovelosipēdi, kā arī Saldus velomaršruta karte.

Velomaršruti Saldus novadā

Saldus novads

56.665553, 22.493894

Velonoma Saldus Tūrisma informācijas centrā

Striķu iela 3, Saldus, Saldus novads

56.665607, 22.493857

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: