Ko skatīt?

Jaunajam pārim, vedējiem un pasākumu rīkotājiem –  piedāvājumi, kas kāzu dienu Saldus novadā padarīs īpašu!

Jaunauces pils ir skaista un piemērota vieta laulību ceremonijām un svinībām. Tā kā pilī darbojas Jaunauces pagasta luterāņu draudze un pils zāle notiek dievkalpojumi, pilī notiek gan “laicīgās”,  gan reliģiskās ceremonijas. Ceremonijas vietas – zāle, mazā zāle, pils terase. Jaunlaulātie var veikt arī radošu uzdevumu no Jaunauces pils muižnieku laikiem – “Siluets”. Pils ampīra interjeri un parks radīs īpašu gaisotni un lielisku fonu, uzņemot kāzu foto.

 

 

 

Jaunlaulātie savā kāzu dienā tiek ielūgti Kapelleru namā 19. gadsimta noskaņās atzīmēt kopīgās dzīves uzsākšanu. Tiks pārbaudītas jaunā pāra spējas saprasties no pusvārda, uzzīmēts ģimenes dzimšanas dienas portrets, pagatavots laulības sargeņģelis. Programmas garums aptuveni 1 stunda.

J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs

Iepriekšēja pieteikšanās.

J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs kāziniekiem un kāzu gadadienu jubilāriem piedāvā:

  • Uzrakstīt romantisku vēstuli mīļotajam, baudot Rozentāla darbnīcas gaisotni;
  • Izkalt pirmo ģimenes naudiņu;
  • Iemēģināt roku sadzīves darbu veikšanai, izmantojot senus muzeja krājuma priekšmetus.

Saldus tilti un Cieceres dabas taka

Saldus, Saldus novads

Cieceres upes krastus pilsētas teritorijā savieno 14 tilti, deviņi no tiem – gājēju tiltiņi. Šī iemesla dēļ nebūs grūti atrast 7 tiltus tradicionālajām kāzu izdarībām. Cieceres dabas taka, kas vijas līdzās Cieceres upei, turklāt sākas pie viena tilta un beidzas pie cita, ir piemērota dažādu jaunā pāra uzdevumu veikšanai.

Kāzas Jaunauces pilī

Jaunauces pils, Jaunauces pagasts, Saldus novads

56.444132, 22.689924

Kapelleru nams

Striķu iela 7, Saldus, Saldus novads

56.663158, 22.496962

J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs

Striķu iela 22, Saldus, Saldus novads

56.665073, 22.494661

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: