Ko skatīt?

Aktīvas un aizraujošas izklaides lielākiem un mazākiem bērniem – ieskaties Saldus novada piedāvājumā!

Nelielais, bet gleznainais Saldus ezers atrodas pavisam tuvu Saldus centram, tas novietojies ielejā starp vairākiem pakalniem. Ezera platība ir 11.9 ha. Pie tā izveidota labiekārtota pludmale gan lieliem, gan maziem peldētājiem ar atpūtas vietu, volejbola un rotaļu laukumiem, laivu ielaišanas vietu un āra baseina laipu, vasaras sezonā darbojas arī āra kafejnīca.

“Happy Kids” piedāvā bērnu pieskatīšanu, atrakciju zonu, kā arī vietu bērnu ballītēm. Organizē dažādas aizraujošas darbnīcas, lai dzimšanas dienas būtu neaizmirstamas.

Rotaļu laukums atrodas Mūzikas skvērā (starp Lielo ielu un Cieceres upi). Tas ir piemērots dažāda vecuma bērniem – uz augšējā laukuma ir iekārtas maziem bērniem līdz trīs gadu vecumam, bet apakšējais laukums paredzēts lielākiem bērniem – līdz pat pusaudžu vecumam. Turpat ir arī neliela skatuve, kur notiek brīvdabas sarīkojumi bērniem.

Minigolfs, velokarti un atrakcijas

Tikai vasaras sezonā

Vasaras sezonā pie Saldus sporta kompleksa izveidots minigolfa laukums ar 18 celiņiem, mazajiem pieejama arī piepūšamā atrakcija un batuts, kā arī velokarti. Apmeklētājiem minigolfa laukuma izmantošana ir bez maksas.

Saldus ezera pludmale

Pludmales iela, Saldus, Saldus novads

56.672050, 22.507165

Izklaides centrs “Happy Kids”

Apvedceļš 7C, Saldus, Saldus novads

56.683223, 22.475155

Rotaļu laukums “Pīļuks”

Mūzikas skvērā (starp Lielo ielu un Cieceres upi), Saldus, Saldus novads

56.665083, 22.490798

Minigolfs, velokarti un atrakcijas

Jelgavas iela 6, Saldus

56.667747, 22.501376

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: