Sadarbība

Saldus novada p/a “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs” pārstāv Saldus novada pašvaldību Kurzemes Tūrisma asociācijā un tās valdē, kā arī nodrošina sadarbību kopīgu projektu, pasākumu un aktivitāšu īstenošanā.

 

Sabiedriskā organizācija “Kurzemes Tūrisma Asociācija” ir dibināta 2001. gada 25. jūlijā ar mērķi apvienot vienā organizācijā juridiskas personas, kas darbojas Kurzemes tūrisma nozarē, lai kopīgiem spēkiem veidotu tūrisma attīstībai labvēlīgu vidi, pārstāvētu Kurzemes tūrisma intereses valstiskā un starptautiskā līmenī kā arī piesaistītu tūrisma attīstībai dažādu ārvalstu fondu un projektu līdzekļus.

 

 

Galvenās darbības jomas, kurās asociācija darbojas:

  • Asociācijas biedru interešu pārstāvēšana valsts, pašvaldību iestādēs un nevalstiskajās organizācijās, kā arī ārvalstu institūcijās;
  • Kurzemes tūrisma produktu mārketings Latvijā un ārvalstīs;
  • Tūristiem pievilcīga Kurzemes tēla veidošana un uzturēšana;
  • Kurzemes mazo un vidējo tūrisma uzņēmumu attīstības veicināšana, uzņēmumu konsultācijas;
  • Kurzemes tūrisma izglītības un pētniecības attīstība;
  • Kurzemes tūrisma produktu identificēšana, izveide un attīstība.

KURZEMES TŪRISMA ASOCIĀCIJA
Adrese: Baznīcas iela 5, Kuldīga
Mob. tel: +371 20371650
E-pasts: visitkurzeme@gmail.com
Reģ. No.: 40008061446
Banka: A / S Swedbank
Swift Code: HABALV22
Konta nr : LV66HABA0551001194451
www.kurzeme.lv

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: