Par mums

Saldus piepilda

F U 33

Reizēm Saldus ir kluss, reizēm savrups, bet vienmēr atklāts. Kad atbrauc ciemiņi, Saldus piepilda vēderus ar konfektēm un krūzes ar kafiju. Lietas, kas Saldū iecerētas, vienmēr piepildās. Mākslas skola piepildās ar bērniem, O. Kalpaka laukums piepildās ar ziediem un basketbola grozi piepildās ar bumbām. Saldus ir rosīgiem cilvēkiem piepildīts.
Saldus nav pilsēta, kam būtisks tikai viens mērķis. Saldū vienlīdz svarīgi ir gan iedzīvotāji, gan pilsētas ciemiņi. Gan māksla, gan sports. Gan ģimeniskums, gan sabiedriskums. Racionāli Saldus vēlas būt vieta, kur piepildās tirgus laukumi un koncertu sēdvietas, bet emocionāli – vieta, kur piepildās mērķi un sen lolotie sapņi.
09ff171141cbfdaba6899eece51d7374
Kā Saldus novadnieka Māra Čaklā dzejolī „Par to, kas iznāk” minēts, Saldus centrā joprojām atrodas baznīca un tirgus laukums, tomēr pati pilsēta ir krietni izaugusi.
Saldu var iepazīt arī kā saldo pilsētu – vērojot vietējo saldumu ražotāju rosību un baudot saldumus, kā Rozentāla pilsētu – izstaigājot slavenā latviešu gleznotāja iecienītās gleznošanas vietas un aplūkojot viņa gleznoto baznīcu, kā „Saldus Saules” pilsētu – līdz rīta gaismai klausoties un dziedot līdzi vecākajā un tradīcijām bagātākajā brīvdabas rokmūzikas festivālā „Saldus Saule”.

Saldus novadā tiek piedāvātas atpūtas iespējas asu izjūtu mīļotājiem, dabas draugiem, kā arī tiem, kuri mīl rosīgi darboties un iepazīt kultūras un vēstures vērtības. Un, protams, ceļotājus gaida spēcinošas pirtis un omulīgas naktsmājas.

Struklaka11 (1)

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: