Ko skatīt?

Ne tikai nakšņošana, bet arī daudzveidīgas aktīvās un cita veida atpūtas iespējas – izbaudi to kādā no Saldus novada atpūtas kompleksiem!

Atpūtas bāze “Krustkalni” atrodas Sātiņu ūdenskrātuves malā, 4.5 km attālumā no Kurzemes sirds – Saldus pilsētas. Šeit iespējams atpūsties gan jestru ballīšu cienītājiem, gan romantisku pikniku un makšķerēšanas prieku piekritējiem. Piedāvājumā arī pirts un iespēja pārnakšņot.

Plašais un tanī pašā laikā ļoti mājīgais atpūtas komplekss“Juku dzirnavas” atrodas gleznainākajā Latvijas nostūrī tīra mežezera krastā. Šī brīnišķīgā vieta ietver sevī iespēju izbaudīt gandrīz neskartās dabas skaistumu un komfortablu atpūtu vienlaicīgi. Ne jau velti pēdējos gados lauku tūrisms tapis īpaši populārs, un komplekss “Juku dzirnavas” pēc visiem standartiem iekļaujas tā “zelta fondā”.

Muiža „Kaplūži” – piemērota vieta kopā būšanai, mazu un lielu svētku svinēšanai, aktīvai atpūtai ziemā un vasarā romantiskā mežu ielokā. Varat izvēlēties vienu, divas vai visas trīs jauki iekārtotās ēkas saviem iecerētajiem svētkiem. Īpaši izdevīgs piedāvājums numuriņu īrei uz vairākām naktīm.

Krustkalni

Krustkalni", Novadnieku pagasts, Saldus novads

56.64221, 22.42285

Juku dzirnavas

"Juku dzirnavas", Šķēdes pagasts, Saldus novads

56.8639, 22.49631

Kaplūžmuiža

"Kaplūži", Novadnieku pagasts, Saldus novads

56.60799, 22.42365

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m