Ko skatīt?

Praktiski un ērti – nakšņo kādā no apartamentiem Saldū!

Mājīga apartamenta tipa naktsmītne iekārtota kādreizējā dzelzceļa stacijas ēkā. Divās istabiņās kopumā var izmitināt līdz 7 viesiem, kuru ērtībām iekārtota neliela virtuve un dušas telpa.

 

“Apartment Anna” ir divistabu dzīvoklis ar brīnišķīgu panorāmas skatu pār Saldus pilsētu. Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots Jūsu brīvdienām un atpūtai. Savām ērtībām Jūs tur atradīsiet aprīkotu virtuvi, veļas mazgājamo mašīnu un statīvu drēbju žāvēšanai, televīziju, bezvadu internetu, vannas istabu, kā arī bezmaksas autostāvvietu ar videonovērošanu.

Neliels, mājīgs labiekārtots dzīvoklis pašā Saldus centrā – pilnībā aprīkota virtuve ar ledusskapi un veļas mazgājamo mašīnu un vannas istaba ar dušu un silto grīdu, viena guļamistaba, viesiem pieejama televīzija, internets un bezmaksas auto stāvvieta sētā.

Apartamenti “Muida” piedāvā 2 dzīvokļos vienā ēkā – klusā vietā netālu no Saldus centra. Abos dzīvokļos kopā var izmitināt līdz 6 personām. Katrā dzīvoklī atrodas virtuve, vannas istaba, pieejams internets, televīzija un bezmaksas autostāvvieta.

Apartamenti “Airīte”

Stacija "Airīte", Zirņu pagasts, Saldus novads

56.705738, 22.172394

Apartment Anna

Jaņa Rozentāla iela 15-32, Saldus, Saldus novads

56.661470, 22.498660

Dzīvoklis Saldus centrā

Rīgas iela 13-4, Saldus, Saldus novads

56.66477, 22.49662

Muida

Striķu iela 30, Saldus

56.66126, 22.49692

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: