Ko darīt?

Dzīvās mūzikas vakars vai diskotēka, smalks kokteilis vai alus kauss, elegantas vai sportiskas noskaņas – plašs izklaižu piedāvājums dažādām gaumēm klubos, kokteiļbāros un naktslokālos Saldū!

“HOT Club” – vieta kur dzīvo ballīte! Katru nedēļas nogali karsti deju ritmi, tematiskie vakari, karaoke, viesmākslinieki, dzīvā mūzika, Latvijas dīdžeji un daudz citu pasākumu līdz rīta gaismai.

“STUDIO33” ir sporta un atpūtas klubs, kur satikties sportistiem un pilsētas viesiem! Pie mums apskatāma ekspozīcija par Latvijas BMX vēstures pirmsākumiem un daudz kas cits, kas saistīts ar velo un moto sportu. Apmeklētāju komfortam un īpašākai noskaņai interjers veidots senlaicīgā stilā. Lieliska vieta foto sesijām, svētkiem un svinībām!

Klubs “HOT Club”

Rīgas iela 7, Saldus

56.663795, 22.494449

Klubs – bārs “Studio33”

Lielā iela 3, Saldus, Saldus novads

56.665690, 22.492108

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: