Kalendārs

29.03

Pārgājiens ar purva kurpēm Zvārdes purvā

11:30

29. martā kopā ar Purvu bridējiem tev būs iespēja doties pārgājienā ar purva kurpēm, lai nokļūt citu acīm neskatītās vietās un izbaudītu īstu piedzīvojumu garšu Zvārdes purvā. Purvu bridēji palīdzēs atklāt purvu noslēpumus un purva kurpes ļaus nokļūt tur, kur citādi būtu pat neiespējami. Šī būs lieliska iespēja arī lasīt pērnā gada dzērvenes, kas tagad ir īpaši gardas.

Pārgājiens piemērots ikvienam aktīvam dalībniekam, kuram patīk izaicinājumi, tādēļ jābūt labā fiziskā formā un ieteicamais dalībnieku vecums ir 10-65 gadi.

Pieteikšanās pārgājienam rakstot uz e-pastu liga.saule@saldus.lv vai zvanot uz tel. nr. 29443117 (Līga Šaule)

Īss pārgājiena raksturojums:

Pārgājiena garums: ~5 km

Grūtības pakāpe: mērena (Mērens pārgājiens parasti ir piemērots iesācējiem, kuri vēlas mazliet izaicinājumu. Apvidū būs daži šķēršļi, piemēram, krituši koki vai ciņi. Maršruts parasti ir 4-7 km garš. Piemērots gados vecākiem cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu un bērniem no 8-10 g.v.)

Tikšanās vieta un laiks: plkst. 11:30 pie Zvārdes baznīcas drupām.

Noslēgums: ap plkst. 15:00

(Līdzi jāņem: sildošs dzēriens un uzkodas)

Tikšanās vietas koordinātes, ja izmanto:

Ņem vērā, ka:

Dodoties pārgājienā kājās jāvelk zābaki vai puszābaki, lai pret potīti varētu stiprināt sniega/purva kurpes.

Rekomendējam ziemas zābakus vai trekinga zābakus ar ūdensdrošu membrānu.

Pasākumu organizē p/a “Saldus TIKS centrs” un “Kapelleru nams”, sadarbībā ar “Purvu bridēji”

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: