Kalendārs

20.05 - 12.06

Saldus Mākslas skolas audzēkņu nobeiguma darbu izstāde skolas logos

Visu dienu

Neskatoties uz pandēmijas diktētiem noteikumiem, 2020./2021. mācību gadā Saldus Mākslas skolas 7. klašu audzēkņiem atbalstošu un zinošu pedagogu vadībā ir izdevies radīt lieliskus nobeiguma darbus, kurus plašāka publika var apskatīt izstādē Saldus mākslas un mūzikas skolu ēkas 1. stāva logos līdz  12. jūnijam.

Šogad nobeiguma darbus izstrādāja un aizstāvēja 19 audzēkņi: Akerfelde Evelīna, Bērziņa Estere, Brinčika Alise, Celitāns Ralfs, Čukna Krista Kristiāna, Garsone Agate, Jansons Arvis, Kripševica Agnija, Malecka Patrīcija, Naidenova Tīna Helēna, Ozols Jēkabs, Raude Agnese, Savoņi Gabriela Karolīna, Sjomkāne Kristīne, Sormule Kate, Starovoitova Vendija, Stepēna Paula, Šakale Aleksandra un Zēbergs Rūdolfs.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: