Kalendārs

14.08

Mājas kafejnīcu diena Saldus novadā

Visu dienu

Arī Saldus novads iesaistījies šogad visā Latvijā notiekošajā akcijā “Mājas kafejnīcu dienas”, ko koordinē un organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar asociāciju “Lauku ceļotājs” un vietējiem koordinatoriem.

Kas ir Mājas kafejnīcu diena?

Mājas kafejnīcu dienā pagalmi, dārzi, sētas un citas vietas, kur ikdienā nenotiek ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par vienas dienas kafejnīcām. Interesentiem tiek piedāvāts nogaršot uz vietas tapušu ēdienu, baudīt kultūras programmu un atpūtas un izklaides iespējas.

Piepildi sevi vasaras garšu svētkos – 14. augustā Mājas kafejnīcu diena Saldus novadā!

Saldus novadā viesos aicinās 14 dažādas mājas kafejnīcas, piedāvājot gardus ēdienus un vasaras svētku sajūtas, ļaujot iepazīt lauku sētas un tūrisma objektos, izzināt stāstus par vēsturiskām un īpašām vietām, satikt uzņēmīgus un radošus cilvēkus. Mājas kafejnīcu dienā varēs paviesoties arī pie ļaudīm, kas ikdienā neuzņem tūristus un nav profesionāli pavāri, bet šoreiz gatavi priecēt viesus ar pašu gatavotiem ēdieniem un viesmīlību, radīt svētku atmosfēru un unikālu piedzīvojumu!

Dodies uz Mājas kafejnīcām Saldus novadā un piepildies ar garšām, sajūtām un iespaidiem!

Sīkāka informācija par Mājas kafejnīcām Saldus novadā un to piedāvājumiem sekos Saldus TIKS centra Facebook lapā un https://www.facebook.com/MajaskafejnicasSaldusnovada.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: