Kalendārs

13.03

Izstādes "Ar un par putniem" atklāšana

17:00

13. martā plkst. 17.00 Saldus Tūrisma informācijas centrā notiks ornitoloģes un putnu fotogrāfes, Ēvas Krēslas, putnu fotogrāfiju izstādes “Ar un par putniem” atklāšana.

“Ēva Krēsla, jūrmalniece vairākās paaudzēs. Vairāk nekā 30 gadus strādā par pedagogu Sākumskolā “Taurenītis”. Ēva par sevi saka, ka jau no 2016. gada aizsākusies interese par fotografēšanas pamatiem un ornitoloģiju.

Ar fotostudijas “Aspazija” tā laika vadītāja Andra Sīmaņa svētību, Ēva tiek uzņemta  foto studijā.  Fotografēšanas pieredze tiek gūta plenēros,  vairāk nekā 10 fotostudijas “Aspazija” biedru kopīgajās izstādēs gan Latvijā, gan aiz tās robežām – Baltkrievijā,  Vitebskas pilsētas muzejā un  Mihaila Savicka mākslas galerijā Minskā, gan piedaloties I un II Starptautiskās jūras tematikai veltītās biennāles Marīna’2017 un  Marīna’2019 ietvaros Jūrmalas fotostudijas “Aspazija” rīkotajās fotoizstādēs FotoMarīna’2017 un FotoMarīna’2019.

Jāatzīmē, ka 2016. gadā fotogrāfes autordarbs “Kā atvērta grāmata…” ieguva 1. vietu Jūrmalas domes Labklājības pārvaldes rīkotajā fotokonkursā “Mana Jūrmala” un tika publicēts 2017. gada kalendārā “Mana Jūrmala”, kā arī 2018. gadā tiek iegūta 1. vieta Latvijas Ornitoloģijas biedrības fotokonkursā “100 putnu sugas Latvijas simtgadei”.

Ēvas Krēslas pirmās personālizstādes darbus var raksturot kā emocionāli piesātinātus, ar neierastu fotogrāfa skatu, tvertus putnu dzīves foto mirkļus. Un tieši šādi mirkļi ļauj izjust īpašu gandarījumu par spēju ne tikai redzēt, bet arī ieraudzīt.

Izstādes kurators – fotomākslinieks Valters Poļakovs.”

   Fotostudijas ASPAZIJA vadītāja Una Liberte

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: