Kalendārs

01.09 - 14.11

Izstāde “Skolas laiks” J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā

Visu dienu

Skolas laiks sācies ne tikai Saldus novada skolās un citur Latvijā, bet arī J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā. No 1. septembra līdz 14. novembrim skatāma izstāde “Skolas laiks”, kurā plašs ieskats Saldus novada skolu vēsturē, atzīmēta laikmeta un personību ietekme izglītības iestāžu dzīvē, ieskats skolas priekšmetu dizainā.

Izstādē aptverta informācija par Saldus novada teritorijā pastāvējušām izglītības iestādēm, nozīmīgiem un atpazīstamiem pedagogiem. Eksponāti vesti no Jaunauces, Nīgrandes, Ezeres, Lutriņiem u.c. novada skolu vēstures liecību krātuvēm. Eksponātu ziņā visplašāk pārstāvēts padomju, mazāk starpkaru periods un 19. gs. vidus. Aicinām vecāka gadagājuma apmeklētājus ļauties skolas laiku atmiņām, bet jauno paaudzi novērtēt kā gadu gaitā mainījusies dzīve skolas solā.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: