Kalendārs

26.10 - 27.10

Izbraukums uz Leģendu nakts pasākumiem Vadakstes un Jaunauces muižās

18:00

6. oktobrī Saldus TIKS centrs aicina baudīt Leģendu nakti Saldus novada muižās. Viesosimies:

  • Vadakstes muižā, kur baudīsim Kārļa Kazāka koncertu un “Zinoo” eksperimentu šovu, lūkosim dažādas izstādes un darbosimies radošajās darbnīcās.
  • Jaunauces pilī, kur skatīsimies teatralizētu stāstu “Rīgas strādnieku jaunatne Jaunauces pilī 1922-1925″, spēlēsim spēles un baudīsim uz ugunskura vārītu “Lauku zupu rīdziniekiem un citiem interesentiem”.

Izbraukšana plkst. 18.00 no Saldus, Avotu ielas 12; atgriešanās Saldū plānota pusnaktī. Brauciena biļeti iespējams iegādāties Saldus TIC, Striķu ielā 3, līdz 25. oktobrim. Cena 5.00 EUR no personas. Papildus izdevumi – ziedojums par ieeju pasākumā Jaunauces pilī, tēriņi pašu vēlmēm un vajadzībām.

Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni 63807443.

Legendu Nakts

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: