Kalendārs

19.09

Filmas "Bedre" kino seanss Saldū

16:00

Svētdien, 19. septembrī, plkst. 16.00 notiks jaunās latviešu filmas “Bedre” kino seanss Saldū, Avotu ielā 12. Pirms filmas tikšanās ar radošo komandu. Daudzas no filmas ainām filmētas Saldus apkārtnē.
Filma “Bedre” veidota pēc Janas Egles stāstu motīviem. Tās centrā ir desmitgadīgais Markuss, kuram jāpielāgojas jaunajai dzīvei laukos pie omes. Pēc incidenta ar kaimiņu meiteni Emīliju ciema iedzīvotāji uz zēnu sāk lūkoties ar neiecietību un aizdomām, līdz nejaušības rezultātā viņš atrod patvērumu pie noslēpumainā vientuļnieka Jūrnieka, kurš dzīvo meža nomalē. Kā uzsver filmas autori, filma ir mūsu sabiedrības šķērsgriezums, skarot vairākas mūsdienās aktuālas tēmas: bērni, kas aug bez vecākiem un saskaras ar emocionālu vardarbību, savstarpēja iecietība, atvērtība pret citādo un daudzas citas.
Lomās: Damirs Onackis, Dace Everss, Egons Dombrovskis, Agata Buzek ,u.c. aktieri.
“Bedre” ir saņēmusi Gran Prix Lībekas starptautiskajā kinofestivālā, kā arī piedalījusies ASV, Dienvidkorejas, Šanhajas, Irānas, Krievijas un Tallinas kinofestivālos.
Biļetes cena: 4 EUR.
Biļetes iespējams iegādāties Saldus Tūrisma informācijas centrā un www.bilesuparadize.lv.
Pasākumu var apmeklēt, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu (kopā ar pasi vai ID karti), personas, kuras ir vakcinējušās pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: