Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt:

Ko skatīt?

Esi piedzīvojumu meklētājs, kas labprāt nakšņo brīvā dabā – laivotājs, velobraucējs vai garu pārgājienu cienītājs? Izvēlies kādu no Saldus novada telts vietām un mosties ar putnu dziesmām!

Brīvdienu māja “Kraujas”, kas atrodas pavisam netālu no Ventas krasta, piedāvā naktsmītni, atpūtas un ugunskura vietu, pirti, lapeni, baseinu un telšu vietas.

Lauku māja “Spārni” piedāvā telts vietas individuāliem ceļotājiem un nelielām ceļotāju grupām.

“Priedaiši” piedāvā telts vietas dažu kilometru attālumā no Saldus – pie Cieceres ezera.

Papildus telts vietām “Ievas” piedāvā atpūtniekiem izbaudīt savas apkaimes lielo bagātību – upes. Tiek piedāvāti vairāki laivošanas maršruti pa Ventas upi, sākot no mazākām upītēm, vai uzsākt ceļojumu jau Lietuvā. Laivu nomu un to transportēšanu var izmantot arī pa citām Latvijas upēm. Saimnieki piedāvā arī piknika vietas, un pirti un baļļu, ko var izmantot cauru gadu.

Atpūtas bāze “Krustkalni” atrodas Sātiņu ūdenskrātuves malā, 4.5 km attālumā no Kurzemes sirds – Saldus pilsētas. Šeit iespējams atpūsties gan jestru ballīšu cienītājiem, gan romantisku pikniku un makšķerēšanas prieku piekritējiem. Piedāvājumā arī pirts un iespēja pārnakšņot.

Kraujas

"Kraujas", Nīgrandes pagasts, Saldus novads

56.481579, 22.097821

Spārni

"Spārni", Vadakstes pagasts, Saldus novads

56.37356, 22.80303

Priedaiši

"Priedaiši", Novadnieku pagasts, Saldus novads

56.61653, 22.55705

Ievas

"Ievas", Kalni, Nīgrandes pagasts, Saldus novads

56.46266, 22.11531

Krustkalni

Krustkalni", Novadnieku pagasts, Saldus novads

56.64221, 22.42285

https://turisms.saldus.lv/wp-content/themes/saldus.sem.lv/img/m