Sestdiena,  15. decembris,  2018
 
Vārda dienas:   Hanna, Jana, Johanna
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-1.9°C
bezvējš
   

  Saldus un apkārtnes tūrisma nozares pārstāvji tiekas O. Kalpaka muzejā un piemiņas vietā “Airītes”

  8. marts 2018, 16:02 2018 drukāt
  Šī gada 7. martā Saldus un Brocēnu novada tūrisma nozares pārstāvji tika aicināti uz tikšanos O. Kalpaka muzejā un piemiņas vietā “Airītes”, lai apspriestu tūrisma nozares aktualitātes gan Saldus novadā, gan Kurzemē un visā Latvijā. Saldus Tūrisma informācijas centra sagatavotajā prezentācijā tika atspoguļota informācija par paveikto tūrisma nozarē 2017. gadā, ieskats 2018. gadā, kā arī statistikas dati par Saldus un apkārtnes tūrisma objektu un naktsmītņu apmeklētāju skaitu 2017. gadā. Tūrisma informācijas centra darbinieces informēja par aktuālajiem darbiem, kuri tiek veikti, jaunumiem projektu jomā un pieredzes apmaiņas brauciena plānoto laiku un galamērķi.

   
  Šajā reizē uz tikšanos tika uzaicināti arī tūrisma nozares pārstāvji no kaimiņu pilsētas Skrundas, ar mērķi veidot veiksmīgu sadarbību jaunu tūrisma piedāvājumu izstrādē.  Ar savu pieredzi un interesanto stāstu par staciju “Airīte” dalījās Pēteris Stumburs. Savukārt Tūrisma uzņēmēji dalījās savās pārdomās un iepazīstināja ar savu darbības sfēru, uzņemamo tūristu grupu lielumu un nepieciešamībām.

  Tikšanās noslēgumā dalībnieki tika aicināti nelielā ekskursijā pa O. Kalpaka muzeju, tā vadītāja Roberta Sipenieka pavadībā.

  Saldus Tūrisma informācijas centra pārstāvji saka lielu paldies O. Kalpaka muzeja komandai par silto uzņemšanu, mūsu aktīvajiem tūrisma nozares pārstāvjiem un Skrundas kolēģiem par piedalīšanos. Paldies par Jūsu ierosinājumiem, idejām un lielisko atmosfēru – kopā mēs varam!
   
  Informāciju sagatavoja p/a
  “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs”
  Tūrisma centra pārstāvji
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:

   

   
   

   
     

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: