Ceturtdiena,  21. marts,  2019
 
Vārda dienas:   Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
 
Šobrīd
°C
bezvējš
   

  Saldus novada Tūrisma piedāvājums pārliecinoši pārstāvēts “Balttour 2018”

  7. februāris 2018, 13:34 2018 drukāt
  No 2. līdz 4. februārim Saldus TIKS centra pārstāvji bija sastopami ikgadējā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2018”, kur prezentēja Saldus novada tūrisma piedāvājumu un jaunos tūrisma materiālus.

  Ar Saldus novada piedāvājumu varēja iepazīties Kurzemes kopējā stendā. Izstādes apmeklētāji atzinīgi novērtēja jauno Saldus novada tūrisma materiālu vizuālo noformējumu. Ikvienam  tika dota iespēja nogaršot saldumus no Saldus pārtikas kombināta, mūsu bitenieka Jāņa Vainovska medu un piedalīties loterijā, kuras galvenā balva bija lidojums ar gaisa balonu gaisa balonu festivālā “Saldus 2018”, kurš norisināsies šī gada 27. un 28. jūlijā Saldus pilsētā.

  Izstādes apmeklētāju interesi izpelnījās Saldus novada tūrisma materiāli, kas skatu piesaistīja ar jauno un radošo noformējumu. Stenda apmeklētāju vidū pieprasīts bija arī gada pasākuma plāns. Liela interese tika izrādīta arī par Jaunauces pils dārza svētkiem, kuri tiks atzīmēti šī gada 3. jūnijā.

  Izstādē “Balttour 2018” savu produkciju prezentēja un piedāvāja iegādāties SIA “Meduspils” īpašnieks, bitenieks Jānis Vainovskis.

  Turpinot pagājušajā gadā iesākto tradīciju, arī šogad Saldus novada stendu paspilgtināja Kapelleru nama kundze Līga Šaule. Jaunauces pils dārza svētkus un pils ikdienas piedāvājumu reklamēja Jaunauces muižas barons Makss Alekss fon der Rops un  Ģertrūde fon der Ropa tērpos, kādos spēlēja tenisu 1903. gadā. Barona pāra lomā iejutās Jaunauces amatierteātra "Lanselots" aktieri Elīna Leiba un Guntis Alsviķis.


   
   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:

   

   
   

   
     

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: