Piektdiena,  16. novembris,  2018
 
Vārda dienas:   Banga, Glorija
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+6°C
bezvējš
   

  Aktuālā informācija

  No 1. oktobra līdz 1. maijam Saldus Tūrisma informācijas centrs būs atvērts darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 18.00, sestdienās 10.00-14.00.  
   
  Latvijas Valsts simtgades svinības Saldus pilsētā un novadā tiks atzīmētas ar krāšņiem un skaistiem pasākumiem.
   
  Saldus Tūrisma informācijas centrs būs atvērts arī svētdien, 18. novembrī. Šajā dienā ikviens vietējais iedzīvotājs un viesis aicināts aplūkot TLMS "Saldus" darbu izstādi un iegūt interesējošo informāciju, tomēr jārēķinās, ka maksas pakalpojumi nebūs pieejami. 
   
  Ja 18. novembrī svētku maltīti neplānojat gatavot mājās, ikviens laipni aicināts to ieturēt kādā no Saldus novada kafejnīcām vai restorānā.  
   
  No 8. novembra līdz 31. decembrim Saldu Tūrisma informācijas centra izstāžu zālē apskatāma tautas lietišķās mākslas studijas "Saldus" darbu izstāde.
   
  17. novembrī plkst. 15.00 ikviens, kas jūtas gana drosmīgs un izturīgs, aicināts piedalīties lāpu gājienā no O. Kalpaka muzeja un piemiņas vietas "Airītes" līdz O. Kalpaka laukumam Saldū. Plkst. 19.30 notiks pārgājiena noslēguma pasākums Kapelleru namā, Striķu ielā 11.
   
  Strauji tuvojas Latvijas simtā dzimšanas diena, to gaidot šī gada laikā esam izveidojuši 7 maršrutus īpaši Latvijas apceļošanai un iepazīšanai un izdevuši tūrisma karti "Latvijas valstiskuma veidošanās ceļi" ar  maršrutiem, kas aizvedīs Jūs cauri visai Latvijai un mūsu valsts vēsturei.  
   
  Ikviens interesents aicināts izmantot lielisku iespēju izmēģināt loka šaušanu - profesionāls loka šāvējs Kristaps Novads ceturtdienās, Novadnieku pagasta "Viesturos", ir gatavs nodrošināt lokšaušanas ekipējumu un ierādīt pamatprasmes gan individuāliem viesiem, gan nelielām grupām.
   
  Par godu Latvijas valsts 100. dzimšanas dienai, šogad Saldus novada iedzīvotājiem un citiem interesentiem bija unikāla iespēja bez maksas piedalīties īpaši veidotās Simtgades ekskursijās. Četros braucienos kopumā devās vairāk nekā 150 cilvēku, trīs dažādos maršrutos iepazīstot Saldus novada vairāk un mazāk zināmus apskates objektus un ievērības cienīgas vietas.
   
  Ar grandiozu pasākumu un lieliskām atsauksmēm aizvadīts Saldus garšu festivāls, kas norisinājās no 24. līdz 30. septembrim.  
   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:

   

   


   
     

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: