Pirmdiena,  19. marts,  2018
 
Vārda dienas:   Jāzeps, Juzefa
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-2°C
vējš 3.6 m/s
   

  Aktuālā informācija

  Sestdien, 17. martā, Rozentāla skriešanas svētku ietvaros, Saldus TIKS centrs būs atvērts no plkst. 10.00 līdz 14.00.  
   
  No 1. oktobra Saldus Tūrisma informācijas centrs darba dienās būs atvērts no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00. Savukārt sestdienās un svētdienās centrs būs slēgts.
   
  18.martā plkst.12.00, atzīmējot Jaņa Rozentāla 152.dzimšanas dienu, Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā tiks atklāta mākslinieka darbnīcas 2. stāva ekspozīcija “Jaņa Rozentāla oriģināldarbi”.  
   
  Šonedēļ pasākumiem piepildīta nedēļa!!! Skolēnu brīvlaika ietvaros, visas nedēļas garumā izrādes, kino seansi un radošās darbnīcas bērniem.  
   
   
  Šī gada 7. martā Saldus un Brocēnu novada tūrisma nozares pārstāvji tika aicināti uz tikšanos O. Kalpaka muzejā un piemiņas vietā “Airītes”, lai apspriestu tūrisma nozares aktualitātes gan Saldus novadā, gan Kurzemē un visā Latvijā. Saldus Tūrisma informācijas centra sagatavotajā prezentācijā tika atspoguļota informācija par paveikto tūrisma nozarē 2017. gadā, ieskats 2018. gadā, kā arī statistikas dati par Saldus un apkārtnes tūrisma objektu un naktsmītņu apmeklētāju skaitu 2017. gadā. Tūrisma informācijas centra darbinieces informēja par aktuālajiem darbiem, kuri tiek veikti, jaunumiem projektu jomā un pieredzes apmaiņas brauciena plānoto laiku un galamērķi.  
   
  Tūrisma attīstības nolūkos jaunieši tiek aicināti piedalīties tehnoloģisko risinājumu konkursā "Latvia Tours Traveltech 2018", lai sekmētu jauno prātu iesaisti tūrisma attīstībā, kā arī stimulētu tehnoloģisko risinājumu izveidi un pielietošanu tūrisma industrijā.  
   
  Latvijas institūts (LI) prezentēja Latvijas valsts simtgadei veltītu videoklipu.  
   
  Šis zemes stāsts dodas acu un degunu «prieka ceļojumā».  Viņi ielaiž savās mājās svešniekus. Apskatei un jautājumiem. Košais brīnums ir magnēts daudziem.
   
  Pieejami Rozentāla skriešanas svētku 2, 5 un 10 kilometru distanču maršruti. 400 un 800 metru bērnu distances - Saldus stadionā.
   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: