Svētdiena,  24. marts,  2019
 
Vārda dienas:   Izidors, Kazimirs
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
 
Šobrīd
°C
bezvējš
   

  Atklāts digitālais tūrisma informācijas stends pie Saldus TIC

  30. novembris 2018, 12:51 2018 drukāt
  28. novembrī pie Saldus Tūrisma informācijas centra, Striķu ielā 3, tika atklāts digitālais āra tūrisma informācijas stends, kas ikvienam interesentam ļaus jebkurā laikā noskaidrot pamatinformāciju par tūrisma piedāvājumu Saldus novadā.
  Atklāšanas pasākumā piedalījās Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts, kurš pats pamēģināja kā stends darbojas dzīvē, un aicināja to darīt arī ikvienu klātesošo. 
   
  Interaktīvā stenda iegāde, uzstādīšana un programmatūras risinājumu izstrāde notiek Interreg Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas projekta “Saredzi citādāk” ietvaros. Tāpēc stenda atklāšanas dienā Saldū notika arī diskusija par cilvēku ar redzes traucējumiem iespējām un vajadzībām Saldus novadā. Uz stenda atklāšanu bija ieradušies gan šīs diskusijas dalībnieki, gan citi interesenti, kā arī Saldus novada pašvaldības Attīstības nodaļas pārstāvji un konkrētā projekta vadītāja Marita Melvere. Klāt bija arī Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centra pārstāvji un tūrisma speciālisti, kuri iesaistījās stenda dizaina un satura veidošanā. 

  Stenda saturs, kas ietver informāciju par apskates objektiem, tūrisma pakalpojumiem un piedāvājumiem Saldus novadā, noderīgu praktisku informāciju, piemēram, par bankomātiem, taksometriem u. c., joprojām tiek pilnveidots. Ikviens stenda lietotājs, kam ir ieteikumi stenda satura papildināšanai vai pamatotiem labojumiem, acināts  tos nodot klātienē tūrisma speciālistiem turpat Saldus TIC, Striķu ielā 3, vai zvanot pa tālruni 63807443 un rakstot uz e-pastu CreateMText('lv','saldus','tic')">.
   
  Stenda uzstādīšana ir viens no pasākumiem, kas vērsts uz projekta “Saredzi citādāk” mērķa sasniegšanu - veicināt vienlīdzīgu attieksmi pret personām ar invaliditāti un uzlabot personu ar redzes traucējumiem iekļaušanos sabiedrībā. Šī iemesla dēļ stenda programmatūrā tiek iestrādātas papildu funkcijas, kas nodrošinās, lai tas būtu lietošanai draudzīgs tieši personām ar īpašām vajadzībām (vājredzīgiem cilvēkiem un cilvēkiem ratiņkrēslos).
  Interreg V-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas 2014. - 2020. gadam projekts Nr.LLI-212 “Saredzi citādāk” (SEE ANOTHER WAY)
    
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:

   

   
   

   
     

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: