Sestdiena,  26. maijs,  2018
 
Vārda dienas:   Eduards, Edvards, Varis
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+14°C
A vējš 3.6 m/s
   

  Tūrisma uzņēmēji tiekas Kapelleru namā

  28. februāris 2017, 08:31 2017 drukāt
  Šī gada pirmā tūrisma uzņēmēju tikšanās noritēja 22. februārī, vienā no Saldus pilsētas iecienītākajiem tūrisma objektiem – Kapelleru namā. Tā vadītāja Līga Šaule viesus sagaidīja pildot tēju melnās keramikas traukos, kurus talantīgi meistari gatavo turpat esošajā podnīcā.
  Tikšanos Līga Šaule iesāka ar stāstījumu par Kapelleru namu, tā vēsturi un nākotnes plāniem, kā arī uzdeva interesantus jautājumus par vēsturiskiem Saldus namiem un priekšmetiem. Saldus rajona attīstības biedrības vadītāja savukārt uzrunāja uzņēmējus, lai sniegtu informāciju par uzņēmējdarbības projektiem Leader programmā.

  Tikšanos turpināja Saldus novada pašvaldības aģentūras “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs” direktore Eva Rozīte-Ņikitina sveicot tūrisma uzņēmējus ar veiksmīgi pavadīto 2016. gadu un tikpat veiksmīgi uzsākto 2017. gadu, īpaši godinot lauku sētas “Puteņi” saimniekus Rasmu un Māri Baložus ar saņemto kultūras zīmi „Latviskais mantojums” par lauku sētas tradīciju uzturēšanu un Brīvdienu mājas “Bieriņi” saimnieces Daigu un Rutu Jansones par atkārtoti saņemto vides kvalitātes zīmi “Zaļais sertifikāts”.

  Tūrisma uzņēmēji tika informēti svarīgāko pavadītajā 2016. gadā. Stāstīts par jaunajiem tūrisma objektiem Saldus pilsētā, dalību tūrisma izstādēs, starptautiskās tūrisma dienas atzīmēšanu un Kurzemes Tūrisma Asociācijas gada balvas “Lielais Jēkabs” pasniegšanas ceremoniju. Tūrisma uzņēmēji izteica atzinību par ieguldīto darbu tūrisma norāžu zīmju uzstādīšanas procesā un ar nepacietību gaida pavasari, kad pirmās norāžu zīmes tiks uzstādītas atvieglojot tūristu nokļūšanu līdz apskates objektiem.

  Atskatoties uz iepriekšējo gadu, tūrisma speciāliste Marta Kauliņa bija sagatavojusi statistiku par iepriekšējo gadu un informēja par apmeklētāju skaitu un  Latvijas un ārvalstu viesu skaitu Saldus novada tūrisma objektos, Tūrisma informācijas centrā un naktsmītnēs. Tāpat par iepriekšējo gadu un nākošās sezonas plāniem, kā arī lielākajiem traucēkļiem darbībā informēja visi sanākušie Tūrisma uzņēmēji, atklājot daudz interesanta un dodot padomus.
  Saldus novada pašvaldības aģentūra “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs” saka lielu paldies visiem aktīvajiem un atsaucīgajiem tūrisma uzņēmējiem un vēl veiksmīgu un tūristu bagātu jauno tūrisma sezonu!


   
  Informāciju sagatavoja p/a
  “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs”
  tūrisma un starptautisko attiecību speciāliste Dina Neimeta

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: