Pirmdiena,  21. maijs,  2018
 
Vārda dienas:   Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+9.4°C
R vējš 1.1 m/s
   

  Saldus tiks pārstāvēts starptautiskās tūrisma izstādēs

  13. janvāris 2017, 14:50 2017 drukāt
  Kā ierasts, gada sākums ir starptautisko izstāžu laiks, un arī šogad visās trīs Baltijas valstīs notiks starptautiskās tūrisma izstādes, kurās Saldu pārstāvēs Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centra komanda (Saldus TIKS centrs).

  No 20. līdz 22. janvārim Lietuvā, Viļņā notiks izstāde “Adventur”, kura jau piekto gadu pulcēs  ap 25 tūkstošiem ceļotāju un tūrisma pakalpojumu sniedzēju no visas pasaules. Īpašs uzsvars šai izstādē tiek likts uz aktīvo tūrismu. Jau šobrīd dalību apstiprinājuši izstādes apmeklētāji no Indijas, Ganas, Kipras, Itālijas, Pakistānas un citām pasaules valstīm. Saldu “Adventur” izstādē pārstāvēs tūrisma un starptautisko attiecību speciāliste Dina Neimeta.

  Februāra sākumā, no 3. līdz 5. februārim, Ķīpsalā septīto gadu notiks tūrisma izstāde un gadatirgus „Balttour 2017”, kurā varēs uzzināt par 40 pasaules valstu, kā arī pašmāju jaunākajām atpūtas iespējām un ceļojumu piedāvājumiem. Izstādi 2016. gadā apmeklēja 26 tūkstoši cilvēku, no kuriem aptuveni 20 000 bija tieši tūristi un tūrisma galamērķu meklētāji. Saldu izstādes laikā pārstāvēs Saldus TIKS centra komanda, Kapelleru nama kundze un Jaunauces pils pārstāvji savos krāšņajos tērpos.

  Igaunijā, Tallinā no 10. līdz 12. februārim ik gadu notiek starptautiskā tūrisma izstāde “Tourest”. Šī ir Baltijas valstu tūrisma izstāde ar visgarāko vēsturi – tā notiek jau kopš 1991. gada. Izstāde katru gadu rīko arī izglītojošus seminārus par tūrisma jomu, kā arī meklē sadarbību ar jauniem tūrisma galamērķu pārstāvjiem, kurus piesaistīt izstādei. 2016. gadā jaunie galamērķi bija Indija, Kirgiztāna un Tanzānija. Saldu šai izstādē pārstāvēs tūrisma speciāliste Marta Kauliņa.

  Informāciju sagatavoja
  p/a
  “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs”
  tūrisma un starptautisko attiecību speciāliste
  Dina Neimeta

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: