Trešdiena,  24. janvāris,  2018
 
Vārda dienas:   Eglons, Krišs, Ksenija
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+2°C
D vējš 9.2 m/s
   

  Saldus TIKS centrs gatavojas 2018. gada tūrisma izstāžu sezonai

  11. janvāris 2018, 11:45 2018 drukāt
  Kā katru gadu, janvāris un februāris tūrisma nozarē strādājošajiem ir izstāžu un gadatirgu laiks. Arī Saldus TIKS centra darbinieki jau gatavojas no 2. līdz 4. februārim, Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē, notiekošajam ikgadējam tūrisma gadatirgum „Balttour”.
  Saldus novads tiks pārstāvēts arī starptautiskajās izstādēs janvāra beigās Viļņā un februāra vidū Tallinā, kur, kopā ar citiem Kurzemes Tūrisma asociācijas biedriem, mūsu tūrisma speciālists darbosies kopējā Latvijas stendā.

  Arī izstādē „Balttour 2018” Saldus novads tiks prezentēts kopējā Kurzemes stendā, kas tapis sadarbojoties ar Kurzemes Tūrisma asociāciju. Tūrisma gadatirgus apmeklētājiem būs pieejami jaunākie materiāli, turklāt šogad Saldus novada tūrisma ceļvežos un kartēs ir ne tikai aktualizēta informācija, bet arī izveidots jauns vāka dizaina risinājums. Izstādē tiks reklamēti lielākie 2018. gada Saldus novada pasākumi, un apmeklētājiem piedāvāta arī neliela loterija, kurā veiksmīgākie varēs laimēt dažādas balviņas.

  Saldus apkārtnes tūrisma objektu pārstāvji un tūrisma uzņēmēji aicināti līdz janvāra beigām nogādāt Saldus TIKS centrā pašu sagatavotos tūrisma materiālus, lai izstādē arī tos var piedāvāt apmeklētājiem.
  Tūrisma speciāliste
  Sintija Pileniece
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: