Pirmdiena,  19. februāris,  2018
 
Vārda dienas:   Zane, Zuzanna
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-1.3°C
ZR vējš 1.7 m/s
   

  Aktuālā informācija

  No 1. oktobra Saldus Tūrisma informācijas centrs darba dienās būs atvērts no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00. Savukārt sestdienās un svētdienās centrs būs slēgts.
   
  7. martā plkst. 11.00 Saldus TIKS centrs rīko pirmo šī gada Saldus un apkārtnes tūrisma uzņēmēju un tūrisma objektu pārstāvju tikšanos, kas šoreiz notiks Zirņu pagastā O. Kalpaka muzejā un piemiņas vietā "Airītes".
   
  Filmas "Puteņu laikazīmes" CD pieejams Kapelleru namā.  
   
  No 6. līdz 28. februārim Kapelleru namā apskatāma mākslinieka Ulda Zutera gleznu izstāde "Atskatoties".  
   
  Godinot mūsu pilsētu un Latviju lielajā jubilejā, akcentēsim savas dzimtās vietas kultūras vērtības un tuvākās apkārtnes vēsturi. Piedāvājam iesaistīties orientēšanās spēlē “Es mīlu Tevi – Saldus!”, kuras norises laiks ir no 14.februāra līdz 1.septembrim un cīnīties par kādu no vērtīgajām balvām.   
   
  No 2. līdz 4. februārim Saldus TIKS centra pārstāvji bija sastopami ikgadējā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2018”, kur prezentēja Saldus novada tūrisma piedāvājumu un jaunos tūrisma materiālus.
   
  No 2. februāra līdz 20. martam Saldus TIKS centra izstāžu zālē būs apskatāma J. Rozentāla Saldus mākslinieku grupas darbu izstāde "Ziemas toņi".  
   
  Atzīmējot slavenā latviešu glezniecības vecmeistara Jaņa Rozentāla 152. dzimšanas dienu, aicinām ikvienu ļauties piedzīvojumam un piedalīties "Rozentāla skriešanas svētkos 2018", kas notiks šī gada 17. martā – mākslinieka dzimšanas dienā un ļaus skatīt Saldu citām acīm – mākslinieka acīm.   
   
  No 16. janvāra līdz 25. februārim J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā uz izstādi “Saule manās plaukstās” aicina māksliniece Ieva Bondare.  
   
  Izvēlies savu nākošā gada ceļojumu no vairāk kā 400 maršrutiem. Saldus Tūrisma informācijas centrā, Striķu ielā 3 pieejams 2018. gada IMPRO  ceļojumu katalogs.
   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: