Trešdiena,  25. aprīlis,  2018
 
Vārda dienas:   Bārbala, Līksma
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+7°C
D vējš 1.9 m/s
   

  Aktuālā informācija

  No 1. oktobra Saldus Tūrisma informācijas centrs darba dienās būs atvērts no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00. Savukārt sestdienās un svētdienās centrs būs slēgts.
   
  3. maijā lauku sēta "Puteņi" aicina uz ikgadējo Ūsiņu svinēšanu. Arī šajā gadā sagatavota plašu aktivitāšu programmu gan lieliem, gan maziem svinētājiem.
   
   
  "Bike Shop 33" darbnīca ir atradusi jaunu mājvietu pašā Saldus pilsētas centrā. Visi velo braucēji gaidīti ciemos pilsētas tirgus laukumā Kuldīgas ielā 1.  
   
  Biedrība "Ilizanna" + CEMEX Iespēju fonds + LV100 = LABS PIEDĀVĀJUMS!  
   
  „Lauku ceļotājs” sadarbībā ar Lietuvas lauku tūrisma asociāciju "Atostogos kaime" Latvijas – Lietuvas programmas projekta “Lauksaimniecības tradīciju mantojums agro-tūrismā Latvijā un Lietuvā” (Agriheritage, LLI-65) ietvaros aicina uz ikgadējo akciju “Atvērtās dienas laukos”, lai iepazītu lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu “savas” saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus.  
   
  Aicinām uz muzeju!  
   
  Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar 10 Latvijas un Lietuvas partneriem, t. sk. Saldus novada pašvaldību, ir īstenojuši projektu “Dabas tūrisms visiem” (UniGreen).  Projekta īstenošanas laiks: 2017.gada 1.maijs- 2019.gada 30.aprīlis.   Projekta mērķis: Dabas tūrisma attīstības veicināšana Latvijas un Lietuvas pierobežas reģionos, uzlabojot infrastruktūras un tūrisma produktus, tai skaitā pielāgojot tos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.   Saldus novada pašvaldība projekta ietvaros veica šādas aktivitātes:  Putnu novērošanas torņa izbūvi pie Sātiņu dīķiem; Informatīvā stenda un plāksnes uzstādīšanu.
   
  Biedrība "Ilizanna" ielūdz uz projekta "Mans raksts Latvijas jostā" prezentācijas pasākumu!  
   
  Apsveicam Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs ar mākslinieka darbnīcas 2. stāva ekspozīcijas “Jaņa Rozentāla oriģināldarbi” atklāšanu. Aicinām arī Jūs apmeklēt muzeju un iepazīties ar mākslinieka darbiem!  
   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: