Ceturtdiena,  21. jūnijs,  2018
 
Vārda dienas:   Egita, Emīls, Monvīds
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+16.4°C
DR vējš 1.4 m/s
   

  Aktuālā informācija

  No 1. maija līdz 1. oktobrim Saldus Tūrisma informācijas centrs darba dienās būs atvērts no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00. Svētdienās centrs būs slēgts.
   
  Pašā vasaras vidū, 15., 22. un 29. jūlijā ikviens aicināts uz vēlo brokastu baudīšanu muzeja pagalmā. No plkst. 11.00 – 12.00 tiks nodrošināta jauka muzikāla noskaņa, apmeklētāju ziņā plediņš un kāda garda uzkoda, lai ļautos svētdienas, vasaras un dzīves svinēšanai. 
   
  12. jūnijā Saldus TIKS centrs aicināja Saldus novada tūrisma nozares pārstāvjus uz tikšanos, kas šoreiz notika viesu namā “Adleri” pie Pakuļu ūdenskrātuves.
   
  Arī šī gada vasaras sezonā Kurzemes tūrisma asociācija aicina piedalīties akcijā "Apceļo Kurzemi", apciemojot 36 diženās Kurzemes vietās.
   
  Visu vasaru Saldus M. Lutera draudzes baznīcā, Skrundas ielā 25/27, apskatāma izstāde "Reformācijai 500". Izstādi veido saturiski vērtīgi, kvalitatīvi un uztverami sagatavota un noformēta informācija par reformācijas vēsturi, luterisko baznīcu, par reformācijas ienākšanu Latvijā un Latvijas draudzēm. 
   
  No 12. jūnija līdz 6. jūlijam Kapelleru namā apskatāma Kuldīgas mākslinieču Šelomītes Jaunzemes un Daces Jaunzemes gleznu izstāde.  
   
  Svētdienā, 27. maijā, notika pirmā no trim Simtgades ekskursijām. Šoreiz brauciens veda uz Zirņu un Novadnieku pagastiem, interesentus iepazīstinot ar staciju "Airīte", O. Kalpaka muzeju un piemiņas vietu "Airītes" un Sātiņu zivsaimniecību.
   
  Pavasaris Remtes pagasta lauku sētā "Kaijas" līdzi atnesis jaunu dzīvību - mīļu un draisku kumeļbērnu. Saimniece Ieva Forstmane aicina ikvienu interesentu braukt raudzīt ne tikai jauno zirdziņu, bet arī parējos sētas iemītniekus - zirgus, kazas un trušus.
   
   
  "Bike Shop 33" darbnīca ir atradusi jaunu mājvietu pašā Saldus pilsētas centrā. Visi velo braucēji gaidīti ciemos pilsētas tirgus laukumā Kuldīgas ielā 1.  
   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: