Svētdiena,  21. oktobris,  2018
 
Vārda dienas:   Severīns, Urzula
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+6.6°C
bezvējš
   

  Aktuālā informācija

  No 1. oktobra līdz 1. maijam Saldus Tūrisma informācijas centrs būs atvērts tikai darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00, sestdienās un svētdienās - slēgts.  
   
  No 15. oktobra līdz 2. novembrim Saldus TIC, Striķu ielā 3, būs apskatāma jaunās fotogrāfes Ievas Ozoliņas foto izstāde "Putekļi".
   
  Tā kā interese par 3. Simtgades ekskursijas 14. oktobra braucienu uz Kalniem un Pampāļiem bija ievērojami lielāka kā vietu skaits autobusā, Saldus TIKS centrs organizē papildus braucienu pa to pašu maršrutu 21. oktobrī.
   
  Ar grandiozu pasākumu un lieliskām atsauksmēm aizvadīts Saldus garšu festivāls, kas norisinājās no 24. līdz 30. septembrim.  
   
  Rudens mēneši ierasti ir laiks, kad mazāki un lielāki skolēni dodas gūt zināšanas, emocijas un jaunu pieredzi dažādās ekskursijās. Saldus Tūrisma informācijas centrs ir apkopojis īpaši dažāda vecuma skolēnu grupām piemērotus apskates objektus un tūrisma piedāvājumus Saldū un apkārtnē.
   
  Biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība” (vadošais partneris)  kopā ar Saldus rajona attīstības biedrību, Biedrību “Sateka”, Liepājas rajona partnerību un vietējās rīcības grupām no Moldovas, Lietuvas un Gruzijas  ir uzsākušas starptautiskā sadarbības projektā “Tūrisma attīstība. No tradīcijām līdz mūsdienīgam biznesam.” īstenošanu.   
   
  Oktobra sākumā, kad rudens jau iezadzies dabā un noskaņojumā, vēl var paspēt pabaudīt sauli un svaigu gaisu, apmeklējot interesantas vietas un dabas apskates objektus! Ideja nelielam brīvdienu izbraucienam – Saldus novada ziemeļu daļa.
   
  Saldus novada Lietuvas pierobeža ir īpaši bagāta ar dabas un kultūrvēstures vērtībām. Ikviens dabas baudītājs, kas novērtē mierīgu un izzinošu brīvā laika pavadīšanu, aicināts apmeklēt Kalnu dabas taku Nīgrandes pagastā un izstaigāt Ezeres ievērojamākas vietas, dodoties "Pa sentēvu pēdām".  
   
  Augustā Saldus novada tūrisma infrastruktūru ir papildinājis vēl viens lielformāta Saldus novada tūrisma informācijas stends. 
   
  Jau par tradīciju kļuvusi Saldus un mūsu sadraudzības pilsētu kopīgas izstādes. Vēl nesen tās bija bērnu fotogrāfijas, taču šis augusts sev līdzi atnesīs kvalitātes zīmi - Saldus un sadraudzības pilsētu: Vilebonas, Liderbahas un Šilutes gleznotāju darbus.
   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:

   

   


   
     

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: