Ceturtdiena,  21. marts,  2019
 
Vārda dienas:   Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
 
Šobrīd
°C
bezvējš
   

  Saldus TIC audiovizuālā izstāde "Estepatās

  13. marts 2019, 16:36 2019 drukāt
  No 11. marta līdz 11. aprīlim Saldus TIKS centrā jauna izstāde - biedrības "Debesmanna" audiovizuālā 5. gadu jubilejas izstāde "ESTEPATĀS"!
  Biedrība “Debesmanna” turpina apceļot Latviju ar savu piecgades svinīgo izstādi “Estepatās”
   
  10.oktobrī tika atklāta dziļa foto izstāde “Estepatās”, kuras mērķis ir runāt par jauno vecāku emocionālo veselību. Talantīgā fotogrāfa Matīsa Markovska fotogrāfijās ir redzami vairāku sabiedrībā zināmu vecāku stāsti par to, ka bērna ienākšana ģimenē var ienest ne tikai daudz prieka un laimes mirkļus, bet likt saskarties ar emocionālām grūtībām, izaicinājumiem un pat ar pēcdzemdību depresiju. Nu izstāde aizceļojusi uz Saldu un aprīlī viesosies Skrundā.

  Biedrības “Debesmanna” mērķis ir atbalstīt Latvijas sievietes un vīriešus, kuri saskārušies ar emocionāliem traucējumiem. Piecos gados paveikts daudz – organizētas vasaras nometnes ģimenēm, bezmaksas atbalsta grupas jaunajām māmiņām, sniegtas bezmaksas psiholoģiska un juridiska satura konsultācijas. Izveidota veiksmīga sadarbība ar vadošajiem speciālistiem Latvijā, rīkotas kampaņas un bezmaksas semināri, tapusi dziesma ‘’Kopā’’, ko izpilda biedrības labi draugi – Normunds Pauniņš no grupas Otra Puse un Antra Stafecka, kā arī organizēts labdarības koncerts ar tādu pašu nosaukumu.

  Pēdējo piecu gadu laikā šī jau ir trešā informatīvā kampaņa, ko rīko biedrība “Debesmanna”. Šogad informatīvās kampaņas un izstādes “Estepatās” patronese ir TONIGHT autore Ieva Cipruse.  Bez Ievas foto izstādē piedalās arī biedrības “Debesmanna” dibinātāja Iveta Parravani, 2 bērnu mamma, bloga Viensplusviens.lv autore Laura Grēviņa, žurnāliste, blogere un fotogrāfe Aiga Zviedre, aktrise Madara Melne-Tomsone, divu puiku tētis un bērnu tiesību eksperts Lauris Bokišs, rakstniece Laura Vinogradova un daudz strādājošs projektu vadītājs, kas mīl braukt ar motociklu - Edgars Andersons.  Informatīvā kampaņa un fotoizstāde ir tapusi pateicoties tās dalībnieku brīvprātīgajam darbam un ziedojumiem.

  No 11.marta līdz 11.aprīlīm, veselu mēnesi, izstāde “Estepatās” ir apskatāma un noklausāma (pie katras lielformāta foto ir austiņas, kuras uzliekot var noklausīties katra sabiedrībā zināmā cilvēka stāstu par emocionāliem izaicinājumiem pēc mazuļa piedzimšanas) Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrā Striķu ielā 3, Saldū. Pēc tam, 18.aprīlī izstāde ceļos uz Skrundas muižu.

  Iveta Parravani, biedrības “Debesmanna” vadītāja par izstādes ideju: “..Man ir patiess prieks, ka mūsu izstāde ceļo pa Latvijas pilsētām un tā būs pieejama interesentiem ārpus Rīgas. Būt vecākiem ir forši, bet reizēm šī jaunā loma var būt pilna ne tikai fiziskiem pārbaudījumiem, bet arī emocionāli smaga. Ar mūsu stāstiem mēs vēlamies turpināt iedrošināt jaunos vecākus nepalikt vienatnē, bet griezties pēc palīdzības, jo grūtības var uzveikt. Meklēt palīdzību nav vājuma pazīme. Atnāc, mēs esam blakus!..”
  Vairāk info par Biedrību “Debesmanna”: www.debesmanna.com
   
  Relīzi sagatavoja:
  Vivita Leismane
  Communication ART
  +371 28270646
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:

   

   
   

   
     

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: