Sestdiena,  23. februāris,  2019
 
Vārda dienas:   Almants, Haralds
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-1.9°C
DA vējš 2.8 m/s
   

  Izcils septembra noslēgums – Saldus garšu festivāls

  1. oktobris 2018, 16:21 2018 drukāt
  Ar grandiozu pasākumu un lieliskām atsauksmēm aizvadīts Saldus garšu festivāls, kas norisinājās no 24. līdz 30. septembrim.
   
  Visas nedēļas garumā interesenti varēja nobaudīt īpaši šim notikumam veidotu “Rudens garšu” piedāvājumu septiņos mūsu novada ēdināšanas uzņēmumos – restorānā “Stikla pērlīšu spēle”, kafejnīcās “Hot Cafe”, “Terase”, “Ziemelis”, “Grila burgers”, “Bordertauna” un “Mežavējš”. Katrs ēdinātājs bija rūpīgi pārdomājis savu “Rudens garšu” ēdienkarti un veidojis to atšķirīgu no jau esošajiem piedāvājumiem – ēdieni izcēlās ar bagātīgu garšu buķeti, īpašu noformējumu, neierastu produktu un sastāvdaļu izvēli. Ieguldītais darbs noteikti bijis tā vērts – cilvēku atsaucība bija liela un pieprasījums pēc īpašā piedāvājuma ēdieniem saglabājās visas nedēļas garumā! Ikviens, kas nobaudīja “Rudens garšas” vismaz 2 no akcijā iesaistītajiem ēdināšanas uzņēmumiem, varēja piedalīties balvu izlozē, kas notika 29. septembra vakarā festivāla kulminācijā – Grilēšanas ballītē.

  Arī šis pasākums bija kupli apmeklēts – jau no plkst. 17.00 Saldus tirgus stāvlaukumā pulcējās ļaudis, lai vakara vadītāja Māra Oltes kompānijā izbaudītu lielisku ēdienu, zināmu mūziķu uzstāšanos un svētku atmosfēru. Vakara gaitā uz skatuves kāpa vietējie mākslinieki – grupa “Tehnikuma Trio”, jaunie un daudz sološie grupas “Sudden Lights” puiši, vakara skaļākie izpildītāji – grupa “Dzelzs vilks”, un, protams, lieliskie balles mūziķi – grupa “Dakota”. Par spīti nakts vēsumam, dejot gribētāju netrūka līdz pat balles pēdējai dejai plkst. 1.00.

  Gan lieli, gan mazi pasākuma apmeklētāji novērtēja jautrās atrakcijas un radošās darbnīcas, kā arī ar lielu prieku aplūkoja un iekāpa SIA “DOJUS Latvija” traktoros. Ēdiena gatavošanas entuziasti ar interesi nolūkojās pavāra Žaņa-Raivo Behmaņa grilēšanas demonstrējumos. Ikviens varēja lūkot, kā uz grila tiek pagatavota kvalitatīva liellopa gaļa, kas nākusi no vietējā uzņēmuma – SIA “Brūzilas AV”.

  P/a “Saldus TIKS centrs” pateicas visiem “Rudens garšu” akcijā iesaistītajiem ēdināšanas uzņēmumiem, JIC “Šķūnis” brīvprātīgajiem, SIA “Saldus tirgus”, Kurzemes Radio, Saldus radio un pārējiem Saldus garšu festivāla atbalstītājiem, kā arī Saldus garšu festivāla apmeklētājiem ! Tiekamies nākamgad!
   
  Sintija Pileniece
  P/a “Saldus TIKS centrs”
  tūrisma speciāliste
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:

   

   
   

   
     

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: