Piektdiena,  21. septembris,  2018
 
Vārda dienas:   Mariss, Matīss, Modris
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+12.3°C
bezvējš
   

  Aktīvākie tūrisma uzņēmēji tiekas “Rados”

  9. augusts 2017, 14:25 2017 drukāt
  8. augusta skaistajā un saulainajā pēcpusdienā Saldus un Brocēnu novada tūrisma uzņēmēji tika aicināti uz tikšanos Brocēnu novada Cieceres pagasta atpūtas bāzē “RADI”. Laiks patiesi lutināja un tikšanās varēja noritēt zem klajas debess pie skaistā Cieceres ezera.
  Tikšanās laikā tūrisma uzņēmēji tika informēti par aktuālo tūrisma nozarē ne tikai Saldū, bet arī Kurzemē un Latvijā kopumā. Tika prezentēti ikgadējās tūrisma balvas “Lielais Jēkabs” nominanti un apzināta aktivitāte apceļošanas akcijās “Diženi Kurzemē” un “Apceļosim Latvijas pilis un muižas”. Tūrisma informācijas centra darbinieces informēja par aktuālajiem darbiem, kuri tiek veikti, aktualitātēm projektu jomā un pieredzes apmaiņas brauciena plānoto laiku un galamērķi.
  Tūrisma uzņēmēji savukārt dalījās savās pārdomās un stāstīja par šī gada tūrisma sezonu, iepazīstināja ar savu darbības sfēru, uzņemamo tūristu grupu lielumu un nepieciešamībām. Pēc tam “Radu” saimniece Kristīne Donga izvadāja sanākušos pa savu atpūtas bāzi, iepazīstinot ar saimniecību, iespējām, padarīto un tālākajiem plāniem.
  Liels paldies Kristīnei Dongai par uzņemšanu un visiem aktīvajiem tūrisma uzņēmējiem par ierašanos uz tikšanos! Lai ražīga tūrisma sezonas otra puse!
   
  Informāciju sagatavoja p/a
  “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs”
  tūrisma un starptautisko attiecību speciāliste Dina Neimeta

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:

   

   


   
     

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: