Ceturtdiena,  21. marts,  2019
 
Vārda dienas:   Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
 
Šobrīd
°C
bezvējš
   

  Tūrisma uzņēmēju tikšanās 19. martā

  5. marts 2019, 08:37 2019 drukāt
  19. martā notika 2019. gadā pirmā tūrisma un ēdināšanas nozares uzņēmēju un pārstāvju tikšanās J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja viesmīlīgajās telpās, Striķu ielā 22. Uz tikšanos bija ieradušies apmēram trīsdesmit tūrisma nozares pārstāvji.

   
  Šoreiz tikšanās iesākās pavisam īpaši - pēc Saldus TIKS centra direktores Kristas Vīndedzes un J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja direktores ievada vārdiem, sanākušos ar muzikālu priekšnesumu priecēja grupa "Tehnikuma Trio" no Saldus tehnikuma.

  Atskatu uz pagājušo gadu un šī gada aktuālajiem pasākumiem un norisēm J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā sniedza muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Baldiņa. Krista Vīndedze iepazīstināja ar 2019. gadā plānotajiem galvenajiem pasākumiem, kā arī aicināja aizdomāties tūrisma nozares pārstāvjus par dažiem ar tūristu uzņemšanu un uzņēmuma tēla veidošanu saistītiem jautājumiem. Par 2018. gada tūrisma statistiku, paveiktajiem darbiem, tūrisma pasākumiem un iepriekšējā gada jaunajiem objektiem pastāstīja tūrisma speciāliste Sintija Pileniece. Gide Līga Šaule, kas pārstāv arī biedrību "Kapelleru nams", iepazīstināja ar īpašajiem piedāvājumiem skolēnu grupām un iespējām tās piesaistīt, izmantojot programmu "Skolas soma". Vides gide un nometnes vietas "Pēdas" saimniece Vineta Jurevica pastāstīja par savu pieredzi vadot ekskursijas un organizējot dažādas aktivitātes grupām, kā arī prezentēja nometnes vietas piedāvājumu un iespējas.

  Īpašie viesi šoreiz bija no Liepājas puses – šobrīd ļoti populārās kafejnīcas “Bernātu Dzintariņš” saimnieces Laura un Liene Otaņķes, kas padalījās personīgajā pieredzē par sava biznesa uzsākšanu un klientu piesaisti, aktīvi darbojoties sociālajos tīklos.

  Pirms un pēc prezentācijām klātesošie ļāvās sarunām un diskusijām par dažādiem interesējošajiem jautājumiem, kā arī izmantoja iespēju aplūkot atjaunoto J. Rozentāla darbnīcu “Sapņu tornis” un tajā izvietotās ekspozīcijas.

  Paldies visiem uzaicinātajiem runātājiem par atsaucību, daloties savā pieredzē un zināšanās, esam pateicīgi arī J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejam par laipno uzņemšanu un visiem pasākuma dalībniekiem, kas atrada laiku un iespēju piedalīties.
  Sintija Pileniece
  Saldus TIKS centra
  tūrisma speciāliste
   
   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts:

   

   
   

   
     

   
  Saldus novada pašvaldības aģentūra „SALDUS TŪRISMA INFORMĀCIJAS, KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS”
  Adrese: Striķu iela 3, Saldus (ieeja no Kalpaka laukuma) Tālrunis: +371 63807443 E- pasts: